WWBLO

Saniyeler içinde kendi WWBLO hesabınızı açın


(Sadece harf ve sayıdan oluşan en az 4 karakter olmalı.)
Kayıt işlemleriniz ile ilgili e-postayı bu adresinize göndereceğiz. (Devam etmeden önce e-posta adresinizi iki kere kontrol edin.)
(Rastgele bir şifre belirlenmesi için boş bırakın)
(Şifreyi yeniden girin)

Hizmet Şartları

Ürün ve hizmetlerimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. WWBLO Hizmetlerini kullanarak buradaki koşullara uyacağınızı taahüt etmiş olursunuz.

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymanız beklenmektedir.

Hizmetlerimizi herhangi bir şekilde asli amaçları dışında kullanmayın, zarar vermeyin ve sizin için oluşturulmuş arayüz dışında farklı şekilde erişmeye çalışmayın. Spam yapmayın, spam bloglar açmayın,  spam olarak algılanabilecek faaliyetler içerisine girişmeyin.

Telif hakkı ihlali yapmayın, telif hakkı içeren medya içerikleri, metinleri veya başka herhangi bir şeyi izin almadan hizmet üzerinde yayınlamayın. Başkalarının haklarını ihlal edecek faaliyetler içerisinde bulunmayın, bizzat izin almadan başkası adına bloglar açmayın, bloglarınızda nefret söylemi, cinsel istismar, aşırı şiddet içeren yayınlar yapmayın.

Eğer 18 yaşından küçükler için sakıncalı içerikler barındırıyorsanız  bunu açık bir şekilde belirtin.   Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz.

Hizmetleri kullanarak yaptığınız herşeyden bizzat kendiniz sorumlusunuz.WWBLO servisi için ve servis üzerindeki başka şeyler için herhangi vaatte bulunmuyoruz, servisi olduğu gibi sunuyoruz ve hizmet için herhangi bir garantide bulunmuyoruz. WWBLO yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir.

 

Hizmet şartlarına ve resmi yasalara uymayan hesaplar silinebilir, dondurulabilir ve ip adresi  ya da daha spesifik erişim bilgileri gibi verileri resmi makamlar ile paylaşılabilir.

Servisi kullandığınız sürece şurada güncel http://wwblo.com/hizmetsartlari/ bir kopyası bulunan bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.


Açmaya çalıştığınız site, http:/, bulunmuyor, fakat siz hemen şimdi oluşturabilirsiniz!